ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
AKUSTİK YOL ŞARKILARI 2
25.00 TL
Onları bir de ‘Akustik’ olarak dinleyin...

Artist Müzik tarafından geçtiğimiz yıl yayınlanan ‘Akustik Yol Şarkıları’ albümü ilkinde olduğu gibi ikincisinde de günümüzün ve geçmişin sevilen 17 şarkısının yepyeni akustik düzenlemelerini müzikseverlere sunuyor.

80’li yıllar denince akla gelen ilk şarkılardan Sweet Dreams, son ayların en popüler şarkılarından I Follow Rivers ve We are Young, Adele’in kısa sürede klasikler arasına giren şarkısı Someone Like You, bir Cure klasiği Friday I’m in Love, 80’li yılların en popüler gruplarından Bangles’ın ünlü şarkısı Eternal Flame, Sam Brown’ın unutulmaz aşk şarkısı Stop yepyeni yorumcuların sesinden akustik düzenlemeleri ile bir araya geliyor.

Bu şarkıların yanı sıra müzikseverlerin beğenisiyle artık birer klasik olmuş Girl You’ll be a Woman Soon, More Than Words, Fast Car, Sign Your Name, Somewhere Over the Rainbow, Dust in the Wind, The Locigal Song’un yanı sıra, Talking to the Moon ve Titanium gibi yakın dönem hitlerinin de akustik kayıtlarını buluşturuyor ‘Akustik Yol Şarkıları 2’ albümü.

‘Akustik Yol Şarkıları 2’ albümü, ilkinde olduğu gibi yine müzikseverlere hem yolda, hem de sakin ortamlarda dinlemek için kaçırılmaz bir arşiv fırsatı sunuyor…
STOKTA YOK