ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
CAFE WORLD
25 RELAXING LOUNGE TUNES FOR COFFEE TIME
35.00 TL
Kahve Keyfinize Eşlik Edecek Özel Şarkılar…

Artist Müzik tarafından yayınlanan ‘Cafe World’ albümü, kahve keyfinize eşlik edecek en sevilen şarkıları 2 CD’de müzik severlere sunuyor.

One More Cup of Coffee, Put the Blame On Me, My Way, Quiereme Mucho, Nature Boy, Historia De Un Amor, Padam Padam, Somewhere Over the Rainbow, Secret Love, Come Sinfonia, Dos Gardenias, Carinha De Bo Mae gibi dünyanın dört bir köşesinden derlenmiş ve çok sevilen 25 şarkı yer alıyor. “Cafe World” albümünün açılışı “2046” filminde kullanıldıktan sonra büyük beğeni toplayan ve pek çok müziksever tarafından aranan “Yumeji’s theme” adlı etkileyici eser ile yapılıyor. Bob Dylan’ın efsanevi şarkısı “One More Cup of Coffee”nin yeni düzenlemesi Sandy Dune yorumuyla albümde yer alıyor. Beyoğlu ve İstiklal caddesi dendiğinde akla gelen ilk melodilerden biri olan Georgios Stavrianos bestesi “Secret Love” Cafe World’de orijinal yorumuyla bulunuyor.

Albümün en özel sürprizlerinden biri de Lady Gaga'nin "Alejandro" isimli şarkısının intro'sunda kullanılan Vittorio Monti bestesi "Csardas"ın bu albümde yer alması. Ayrıca, Mina, Edith Piaf ve Doris Day gibi unutulmaz sesler de albümde en sevilen şarkılarıyla yer alıyor.
STOKTA YOK