ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
CARO EMERALD
THE SHOCKING MISS EMERALD
40.00 TL
Caro Emerald yepyeni albümü ile dönüyor !!!

Artist Müzik ve Joy Fm işbirliği ile son yılların en çok ses getiren yeni seslerinden Caro Emerald’ın yeni albümü “The Shocking Miss Emerald” İngiltere ile aynı gün, Avrupa ile aynı hafta ülkemizde de satışa sunuluyor.

Son haftalarda “Tangled Up" ile radyoların favorileri arasında yer alan Caro’nun, yeni albümü ilk albümünün başarısının ardından müzikseverler tarafından da merakla bekleniyordu, “The Shocking Miss Emerald” albümünde yepyeni 14 şarkının yanı sıra, albümü satın alan dinleyicileri “Tell Me How Long” isimli bir de bonus şarkı sürprizi bekliyor.

Dönem olarak 1920’li ve 60’lı yılların Avrupa’sının temel alındığı albüm konseptinde, Paris’in moda, sanat ve eğlence dünyasının renkliliği de Caro ve ekibine ilham vermiş. Albüm, neşeli melodilerden, romantik şarkılara, tangodan, melankolik tınılara geniş bir yelpazeye yayılmış şarkılardan oluşuyor. Albümde, “I Belong to You”, “Paris” ve “Black Valentine” gibi şarkılar özellikle slow müzik sevenleri bir hayli memnun edeceğe benziyor. Albümün favori şarkılarından “The Maestro”, moda dünyasının en özel isimlerinden Karl Lagerfed’e ithaf edilmiş ve şarkının finalinde kendisinin sesi de parçaya ayrı bir renk katmış.

Geçtiğimiz yaz Istanbul Caz Festivali kapsamında ülkemizde unutulmaz bir de konser veren Caro Emerald ve ekibi “The Shocking Miss Emerald” albümü ile başarılarını devam ettireceğe benziyor...