ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
FRESH HITS - IN DA CLUB
25.00 TL
Yılın Beklenen Dans Albümü...

Artist Müzik tarafından yayınlanan “Fresh Hits-In Da Club” albümünde daha önce hiçbir albümde yer almamış 20 yeni dans şarkısı yer alıyor.

Müzikseverlerin internet ortamında ve radyolarda keşfettiği Pop, Elektronik, Latin, Hint ve Rap müziği ile harmanlanmış hit şarkılar ilk kez bu albümde bir arada! Albümün açılışı bir sürprizle yapılıyor; efsane şarkı “In Da Club”ın enstrümantal versiyonu büyük ilgi göreceğe benziyor. Müzikseverlerin yıl boyunca favorisi olmaya aday şarkılardan bazıları: No No No / Kamaleon, Hula Hoop / Estela Martin, Is Not The Same / Bang Bang Land, Polkyz / Lemoski, What You Like / Vekonyz, You Don’t Know Me / Pocomoxo & Dani Masi, Lemon Latte / Charlotte Davaney & Riff Raff, No Vacancy / Vittoria And The Hyde Park, Ahora / Tercero, Te Quiero / Manuel Campos…

Müzikseverler, gece dışarı çıkmadan önce ısınmak, evde parti vermek, eğlenmek ve yepyeni hit şarkılar keşfetmek için bu albümü tercih edecek. Bahar mevsimi gelmiş, yaz ayları kapıdayken “Fresh Hits-In Da Club” dinamik içeriğiyle bu yılın en sevilen albümlerinden biri olacağa benziyor.