ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
GECE VE MÜZİK
25.00 TL
Yeni Yılın En Sevilen Albümü Olacak !

Artist Müzik, arşiv yapan müzikseverler tarafından yıllardır büyük beğeniyle takip edilen albüm serilerine bir yenisini ekliyor.

“Gece ve Müzik” albümünde, dinleyicilerin en özel ve keyifli anlarına eşlik edecek 18 şarkı yer alıyor. Albümün adından da anlaşılacağı üzere, ağırlıklı olarak slow tarzda birçok şarkı, günün en sakin zamanına yakışacak şekilde harmanlanıyor.

Albümün açılışı, yeni ama kısa zamanda klasikleşecek güzellikte bir şarkıyla yapılıyor; “Sogno D’amor” (Andrea Cardillo). Keşfedildikten sonra, tüm özel davetlerin vazgeçilmez şarkısı olmaya aday! Ferzan Özpetek’in son filmi “Napoli’nin Sırrı” filminde de kullanılan “Vasame” isimli, dinleyicileri duyar duymaz büyüleyen, şarkının yeni versiyonuna da albümde yer veriliyor. Hemen her dinleyicinin kendisinden bir parça bulacağı ve kesintisiz şekilde dinleyeceği albümde yer alan şarkılardan bazıları; If You Go Away, Le Meteque, Une Belle Histoire, Besame Mucho, Adieu Mon Pays, Dance Me To The End of Love, Angelitos Negros, Puerto Montt, Qui, Alguien Canto, Comme Au Premier Jour vb. “GECE ve MÜZİK”, müzikseverler için yılın en sevilen ve keyifli albümü olmaya aday…
STOKTA YOK