ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
GOURMET DE LA MUSIQUE II
30.00 TL
Şef Salih Saka’dan Gourmet de la Musique 2…

Artist Müzik ve Universal Taksim Edisyon işbirliği ile yayınlanan Gourmet De La Musique 2 derlemesinde, ünlü DJ Salih Saka’nın derlediği 16 şarkı yer alıyor.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ilk “Gourmet de la Musique” albümünde olduğu gibi yenisinde de ‘easy listening’ kategorisi altında başta Caz, Lounge, Latin ve Bossa Nova olmak üzere pek çok farklı müzik türünün en güzel ve özel örnekleri Salih Saka tarafından bir araya getiriliyor.

Saka’nın derlediği 11. albüm olan “Gourmet de la Musique 2” de yer alan diğer eserler arasında So com Voce / Thievery Corporation, The Windmills of Your Mind / Quartteo Moderno, All of Me / Les Gammas, La Belle Dame Sans Regrets / Marc Antoine, Moody Maria / Nova Fronteria, So Long, Goodbye / Alessandro Magnanini, Sognami / Biagio Antonacci de var. Albümün en güzel sürprizlerinden biri ise Lisa Stansfield tarafından seslendirilen ve 80’li yılların unutulmaz şarkıları arasında kabul edilen “All Around the World”ü, Modern Talking’in kadife sesi Thomas Anders’in yeniden yorumlamış olması…
STOKTA YOK