ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
HAPPY HOUR
30.00 TL
Günün En Keyifli Saati için...

Artist Müzik tarafından yayınlanan ‘Happy Hour” albümü, günün en keyifli saatlerine eşlik edecek 18 şarkıyı bir araya getiriyor.

Lounge severlerin favorilerinin yer aldığı albümün açılışı, son yılların en popüler isimlerinden Caro Emerald “Paris” şarkısı ile yapılıyor. Belle & Sebastian grubunun sevilen solisti Isobel Campbell’in proje çalışması “The Gentle Waves”in sevilen şarkısı “Falling From Grace” albümün en özel sürprizlerinden. Baby Blue’nun seslendirdiği ve son ayların en sevilen radyo şarkılarından “Bump” da albümün dikkat çekenlerinden. Tüm zamanların en sevilen şarkılarından “Casablanca”, “Alta Gracia”, “It Takes Two To Tango” ve “Memories of Yesterday” de ilk kez bu albümde bir araya geliyor. 80’li yılların sevilen gruplarından Modern Talking’in solisti Thomas Anders, grubun en ünlü şarkılarından “You’re My Heart, You’re My Soul”a getirdiği akustik yorumla albümde yer alıyor.

Albümdeki diğer şarkılardan bazıları: Porque / Pochill, Moliendo Cafe / Martin Zarzar, Je L’aime / Vaya Con Dios, Los Bilbilicos / Rebekah, Can’t Take My Eyes Off You / Eldissa vb.

Gün yorgunluğunu unutmak için 18 şarkının yer aldığı “Happy Hour” albümü, başta bu yaz olmak üzere tüm müzik severlerin favori albümlerinden biri olacak…

STOKTA YOK