ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
KİTAP OKURKEN MÜZİK 3
KİTAP SEVERLER İÇİN SAKİN ŞARKILAR
25.00 TL
Kitapseverler için sakin şarkılar…

Artist Müzik tarafından ilk kez yayınlanan “Kitap Okurken Müzik” serisi, her iki albümüyle de büyük ses getirmiş ve haftalarca 1 numarada kalarak dikkat çekmeyi başarmışlardı. Serinin ikinci albümü hala satış listelerinin en üst sıralarında yer almaktadır.

18 eserin yer aldığı “Kitap Okurken Müzik 3” albümünde, günümüzün en sevilen şarkılarının ve her daim popülerliğini koruyan eserlerin yine enstrümantal versiyonlarına yer veriliyor. Albümün açılışı, müzikleriyle öne çıkan, bu yılın bol ödüllü filmlerinden “La La Land”in popüler şarkısı “City Of Stars”ın enstrümantal versiyonuyla yapılıyor.

Kitapseverlerin konsantrasyonlarını bozmamak için özenle seçilen eserlerden bazıları; Amado Mio, La Vie En Rose, Belle, Le Tue Parole, Pavane, Comme D’habitude (My Way) vb. Albümün kapanışında ise bir sürpriz yer alıyor: Son yılların en popüler dizisi “Game Of Thrones”un jeneriği, klasik müzik versiyonuyla çok sevilecek.

Yeni yıl öncesi yayınlanan “Kitap Okurken Müzik 3”, hem içeriği hem de uygun fiyatıyla yılbaşı döneminde en çok tercih edilen hediyelerden biri olacağa benziyor.
STOKTA YOK