ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
LOUNGE 2012
50.00 TL
Chillout ve Lounge sevenlerin favori albümü…

Artist Müzik tarafından yayınlanan “Lounge” serisinin devamı olan ‘Lounge 2012’ birbirinden iddialı 36 şarkıyı ve sanatçıyı 3 CD’de bir araya topluyor.

Albümde Vaya Con Dios, Caro Emerald, Waldeck, Armistice, Parov Stelar, Saint Privat, Holly Golightly ve Federico Aubele gibi sevilen sanatçıların son dönemdeki favori şarkıları yer alıyor. Ünlü Belçika’lı grup Vaya Con Dios “Je l’aime, Je’laime” ile albümün açılışını yapıyor. Son aylarda ülkemizde de hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan ve Temmuz ayında Caz Festivali kapsamında İstanbul’da konser verecek olan Caro Emerald “I know that he’s mine” ile müzikseverlerle buluşuyor. Radyoların favori şarkıları da ilk kez bu albümde bir araya geliyor, bu şarkılardan bazıları; “City Lights Cry” / Armistice, “Tell me now, So I know” / Holly Golightly, “Addicted” / Waldek, “Tous le jours” / Saint Privat, “Best that you can do (Arthur’s theme)” ve “Hurt” ile Parov Stelar albümde bulunuyor. 80’li yılların favori şarkılarının yepyeni lounge versiyonları da “Lounge 2012” de yer alıyor; “When the rain begins to fall”, “The Final Countdown”, “Take my breath away”, “I’m so excited”, “Sign your name” ve “7 seconds” bunlardan bazıları.

Lounge 2012, deniz ve havuz kenarında, akşam üzeri gün batımında ve keyifli akşam yemeklerinize eşlik edecek vazgeçilmez 36 şarkıyı 3 CD’de bir araya getiriyor…
STOKTA YOK