ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
LOUNGE 2013
50.00 TL
Chillout & Lounge sevenlerin favori albümü LOUNGE 2013 müzik marketlerde...

Artist Müzik tarafından yayınlanan “Lounge” serisinin beşinci albümü “Lounge 2013” yine birbirinden iddialı 36 şarkıyı ve sanatçıyı 3 CD’de bir arada sunuyor.

Albümün açılışı, “Parole Parole” isimli şarkıya getirdikleri yepyeni yorumla dikkatleri uzerlerine çeken Flabby ile yapılıyor. Pink Martini ile birlikte yaptığı çalışmaların ardından solo kariyerine yönelen Martin Zarzar “Moliendo Café” ile albümün en dikkat çeken çalışmalarından birine imza atıyor.

80’li yılların başlarında özellikle ülkemizde büyük beğeni kazanan efsane şarkı “Melody Plays” in versiyonu sadece bu albümde yer alıyor. Son yılların yükselen latin sesleri Federico Aubele “La Esquina”, Natalia Clavier de “El Arbol” ile albümün en özel renklerinden ikisi. Paul Voudouris artık bir klasik haline gelen “It Takes two to Tango” ile albümün önemli isimlerinden biri. Albümün sürprizlerinden bir diğeri ise, Arno Elias’ın aslında kendi bestesi olan “Amor Amor” u bu defa kendisinin seslendiriyor olması.

Albümde ayrıca 80’li ve 90’lı yılların favori şarkılarının yepyeni lounge versiyonları da yer almakta; “Part Time Lover”, “Losing My Religion”, “How am I Supposed to Live Without You”, “Take On Me”, “Just an Illusion” ve “Karma Chameleon” bunlardan bazıları.

Dinleyicilerin beğenisiyle uzun soluklu bir seri haline gelen “Lounge”, 5. albümü “Lounge 2013”de de 36 şarkıyı 3 CD’de bir araya getiriyor…
STOKTA YOK