ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
LOUNGE FOR LOVE 2
30 CHILL TUNES FOR PASSION
35.00 TL
En Romantik Lounge Albümü

Artist Müzik tarafından geçtiğimiz yıl yayınlanan ve müzikseverlerin ilgisi doğrultusunda yenisi hazırlanan “Lounge For Love 2” albümü 30 şarkı ve 2 CD’den oluşuyor.

Albümde yepyeni şarkıların yanı sıra tüm zamanların en sevilen romantik şarkılarının “chill-out”, “lounge” , “latin” ve “akustik” versiyonları da yer alıyor.

Bir Lisa Ekdahl bestesi olan “Vem Vet” Glapack yorumuyla albümde yer alıyor. Ülkemizde “Gülmek için yaratılmış” adıyla adapte edilmiş “Los dejes mi carreta” ve romantik sesiyle latin müziğin sevilen isimlerinden Armando Custadio’nin seslendirdiği “La Hiedra” albümün en özel örneklerinden. Sting bestesi “La belle dame sans regret” ve Sacha Diestel’in en sevilen bestelerinden “La belle vie” yepyeni yorumlarla albümün sürprizlerinden. Latin müziğinin en sevilen şarkılarından “Por el amor de una mujer” son yılların sevilen seslerinden Sebastien El Chato yorumuyla “J’ai tellement souffert pour elle” olarak Fransızca seslendiriliyor. Albümde yer alan şarkılardan bazıları; No me dejes (ne me quitte pas), Boulevard of broken dreams, Nuages, Yesterday when I was young (Hier Encore), Eres todo en mi (You’re my everything), Io che non vivo senza te (You don’t have to say you love me), L.O.V.E, Beautiful day vb.
STOKTA YOK