ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
TATİLDE & SAHİLDE
SERİNLETEN ŞARKILAR…
35.00 TL
Yazı Serinletecek Şarkılar 2 CD’de bir arada...


Artist Müzik tarafından yayınlanan ‘Tatilde & Sahilde” albümü, yaz keyfinize eşlik edecek en sevilen şarkıları 2 CD’de müzik severlere sunuyor.

25 şarkının yer aldığı albümün açılışı, son ayların favori şarkısı “Close Your Eyes” / Club Des Belugas ile yapılıyor. 80’li yılların sevilen gruplarından Modern Talking’in solisti Thomas Anders, grubun en ünlü şarkılarından “You’re My Heart, You’re My Soul”a getirdiği yepyeni yorumla albümde yer alıyor. 90’lı yılların en çok ses getiren şarkılarından “Barbie Girl”, Ely Bruna’nın seslendirdiği “lounge” versiyonuyla, Beatles’in efsane şarkılarından “And I Love Her” de LTJ-Xperience yorumu ile albüme renk katıyor.

Albümde yer alan diğer şarkılardan bazıları: 50Mil Lagrimas / Medialuna Tango Project, Quizas Quizas Quizas / Martin Zarzar, So Many Nights / Gabin & Mia Cooper, Gianna / Riccardo Eberspacher, Inmensidad / Mystic Diversions feat.Farias...

Deniz kenarında, plajda ve keyifli yaz günlerinde size eşlik edecek 25 şarkının yer aldığı “Tatilde & Sahilde” özel ambalajıyla bu yaz müzikseverlerin favori albümlerinden biri olacak.