ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
AKUSTİK YOL ŞARKILARI 3
25.00 TL
Hit şarkıları ‘Akustik’ olarak dinlemeye devam…

Artist Müzik tarafından müzikseverlerin göstermiş olduğu ilgiyle artık bir seri haline gelen “Akustik Yol Şarkıları” yeni albümde de diğerlerinde olduğu gibi günümüzün ve geçmişin sevilen 15 şarkısının yepyeni akustik düzenlemelerini müzikseverlere sunuyor.

Yılın en büyük hit şarkılarından “Get Lucky”, The Demo Tapes grubunun akustik kaydıyla albümün en özel sürprizlerinden biri. 80’li yıllar denince akla gelen ilk şarkılardan Take on me, son ayların en popüler şarkılarından Let Her Go ve Just Give Me A Reason, Emeli Sande’nin kısa sürede klasikler arasına giren şarkısı Next to me, bir Cure klasiği Friday I’m in Love, 80’li yılların en popüler gruplarından Duran Duran’ın ünlü şarkısı Rio, Bruno Mars’ın en eğlenceli şarkılarından “The Lazy Song” yepyeni yorumcuların sesinden akustik düzenlemeleri ile bir araya geliyor. Bu şarkıların yanı sıra Save Tonight, Torn, Glad You Came, Impossible, Et Si Tu N’Existais Pas ve Love The Way You Lie gibi artık birer hit olmuş şarkıların da akustik kayıtlarını bu albümde bulabilirsiniz.

‘Akustik Yol Şarkıları 3’ albümü yine müzikseverlere hem yolda, hem de sakin ortamlarda dinlemek için kaçırılmaz bir arşiv fırsatı sunuyor…
STOKTA YOK