ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
CARO EMERALD
DELETED SCENES FROM CUTTING ROOM FLOOR
40.00 TL
Artist Müzik ve Joy Fm işbirliği ile dönemin en büyük çıkışını gerçekleştiren Caro Emerald’ın albümü “Deleted Scenes From The Cutting Room Floor” ülkemizde de satışa sunuldu.

“A Night Like This", "Back it Up" ve "The Other Woman" ile radyoların favorileri arasında yer alan Caro'nun albümü müzikseverler tarafından merakla bekleniyor.

Caro Emerald ve ekibi albümde, 1940’lı ve 50’li yılların müziklerinden etkilenerek samba, caz, bossa nova, mambo gibi tarzlarla harmanlayıp yepyeni bir yorum getiriyor. Hollandalı şarkıcı Caro Emerald’ın albümü “Deleted Scenes From the Cutting Room Floor” yayınlandığı tarihte Hollanda müzik listelerine 1. sıradan giriş yaptı ve Michael Jackson’ın “Thriller” rekorunu kırarak tam 30 hafta boyunca 1 numarada kaldı. 40’lı ve 50’li yılların filmlerinden ve müziklerinden etkilenerek hazırlanan albümden yayınlanan “Back It Up” ve “A Night Like This” single’ları İtalya’dan Avusturya’ya Avrupa’da pek çok listede 1 numarada yer alırken, albüm yayınlandığı her ülkede Platin ve Altın ödüllere layık bulundu.
STOKTA YOK