ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
FRESH HITS - IN DA CLUB VOL.2
25.00 TL
Yılın En Yeni Dans Albümü...

Artist Müzik tarafından, geçtiğimiz yıl yayınlanan ‘Fresh Hits-In Da Club” albümüne gösterilen yoğun ilgi sebebiyle ikincisi de daha önce hiçbir albümde yer almayan yepyeni şarkılarla hazırlandı.

“Fresh Hits-In Da Club 2” albümü yine günün en keyifli saatlerine eşlik edecek 20 şarkıyı bir araya getiriyor. Müzikseverlerin internet ortamında ve radyolarda keşfettiği Pop, Dans, Elektronik, Latin ve Rap müziği ile harmanlanmış hit şarkılar ilk kez bu albümde bir arada! Yıl boyunca dinleyicilerin favorisi olmaya aday şarkılardan bazıları: Sigue me / Lyana, Uh La La (Moombathon Remix) / Malibú, You got me / Dj Kenzo, Ready /G-Sy, Calor ( Dis-moi…) / Kamaleon feat. Adryano, This Is All For Now / Gaja, Gourmandyz / Lemoski, Papy / Dj R'An, Se Te Olvido / Carlo Cavalli Present.Cupido, Moztra / Everspax vb. Müzikseverler, gece dışarı çıkmadan önce ısınmak, evde parti vermek, eğlenmek ve yepyeni hit şarkılar keşfetmek için yine bu albümü tercih edecekler.

“Fresh Hits-In Da Club 2” dinamik içeriğiyle bu yılın da en sevilen ve en çok satan albümlerinden biri olacağa benziyor.
STOKTA YOK