ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ…
25.00 TL
Artist Müzik tarafından yayınlanan ve 20 şarkının yer aldığı albümde, 1950 ile 1980 yılları arasında büyük başarı elde etmiş şarkıların en iyileri yer alıyor. Ajda Pekkan’ın en sevilen şarkılarından“Kimler Geldi, Kimler Geçti”nin orijinal versiyonu If We Were Free albümün açılış Şarkısı.

Özdemir Erdoğan’ın sesinden dinlemeye alıştığımız Keman Öğretmeni’nin, orijinal versiyonunu İtalyan Müziğinin dev ismi Domenico Modugno, Il Maestro di Violino olarak seslendirirken, Mary Hopkin’in sesinden Those were the days ve Ferdi Özbeğen’in yorumu ile tanıdığımız “O Günler” in orijinal versiyonu Camino, Bulgaristan’ın en ünlü sesi Lili Ivanova yorumuyla yer alıyor. Bu şarkı geçtiğimiz haftalarda Çağan Irmak’ın son filmi “Nadide Hayat” ile tekrar gündeme oturmuştu.

1978 Eurovision birincisi Izhar Cohen ve A-Ba-Ni-Bi, ünlü Fransız şarkıcı / besteci Patricia Carli’den La Tendresse, Demis Roussos / Velvet Mornings (Triki triki), Oscar Harris / Alta Gracia, Dalida / Histoire d’un Amour, Al Martino / Speak Softly Love (Baba filminin efsane müziği), Mina / You are My Destiny, Jayne Collins / Broken Heart, Gloria Gaynor/ Can’t Take My Eyes off You, Santa Esmeralda / Don’t Let me be Misunderstood, Jean François Michael / Adieu Jolie Candy ve daha fazlası bu albümde...
STOKTA YOK