ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
THOSE WERE THE DAYS 2
40.00 TL
Artist Müzik tarafından yayınlanan ve 30 şarkının yer aldığı 2 CD’lik albümde, yine ilkinde olduğu gibi 1950 ile 1980 yılları arasında büyük başarı elde etmiş şarkılar yer alıyor. Berkant’ın sesinden dinlediğimiz ve Bestesi Metin Bükey’e ait olan 'Samanyolu'nun dünyaca tanınan Fransızca düzenlemesi 'Oh Lady Mary' ile açılıyor albüm.

Son günlerde tekrar gündeme gelen Timi Yuro etkileyici 'All Alone Am I' yorumu, Fransa’nın ülkemizde en sevilen sesi Dalida ise 'Quand On N’a Que L’amour' ile albüme renk katıyor. Sanremo yarışmalarıyla Türk müzikseverlerin sevgisini kazanan Pino Donaggio 'L’Ultimo Romantico' ile yine hafızalara kazınacak gibi.

Ajda Pekkan’ın kariyerinin en popüler şarkısı 'Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile'nin orijinal versiyonu 'Mon Coeur Pour Te Garder' de bu albümün gözdeleri arasında. İtalyan Müziği’nin eskimeyen sesi Toto Cutugno 'Soli' ile, Alpay’ın sesiyle tanıdığımız ve sevdiğimiz 'Eylül’de Gel' şarkısının orijinal Fransızca hali 'Qu’un Peu D’amour' Marc Aryan yorumuyla albümün en iddialı sürprizlerinden…

“Those Were the Days 2” albümünde yer alan ve yeniden keşfedilecek kayıtlardan bazıları arasında;

'La Foule' / Edith Piaf, 'La Mezzaluna' / Adriano Celentano, 'Porqué Te Vas' / Jeanette, 'Lady in Blue' / Joe Dolan, 'Amour Castagnettes et Tango' / Gloria Lasso, 'House of The Rising Sun' / The Animals, 'Early in the Morning' / Vanity Fair yer alıyor…

Ayrıca, albümde yer alan şarkılar arasında 'Yesterday When I Was Young', 'Save Your Love', 'The Music Played', 'If You Go Away', 'Happy Together', 'Eviva Espana', 'Raindrops Keep Fallin’ on My Head', 'Chi Mai', 'Vaya Con Dios' da dikkat çekmekte.
STOKTA YOK