ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
LOUNGE 2015
50.00 TL
Chillout & Lounge Sevenlerin Favori Albümü "LOUNGE 2015" Müzik Marketlerde...

Artist Müzik tarafından yayınlanan ve ülkemizin en uzun soluklu “Lounge” serisinin yeni albümü “Lounge 2015” yine birbirinden iddialı 36 şarkıyı ve sanatçıyı 3 CD’de bir arada sunuyor.

Albümün açılışı, tüm zamanların en sevilen tangolarından “Kiss Of Fire”a getirilen yepyeni yorumla yapılıyor; kısa sürede en sevilen versiyonlardan biri olmaya aday. Son yılların en sevilen vokallerinden Melody Gardot ve dünya müziğinin yükselen yılıdızı Federico Aubele dueti “Somewhere Else” ilk kez “Lounge 2015” albümünde dinleyicilerle buluşuyor. Elektronik müziğin sevilen gruplarından Thievery Corporation yeni şarkıları “Décollage” ile albümde yer alıyor. Albümün en iddialı şarkılarından The Love Me or Die / C.W. Stoneking, I've Got That Tune/ Chinese Man, Primeiro Amor / Anna Torres ve The Sea of You / Flabby ve Hey Listen, müzikseverlerin dikkatini çekecek yepyeni çalışmalar.

Albümde ayrıca pop müzik tarihinin en sevilen şarkılarının lounge versiyonları da yer almakta; “I Will Always Love You”, “We are the World”, “Great Balls of Fire”, “Maniac”, “Lovin’ You”, “What a Wonderful World”, “Petite Fleur”, “There Must Be An Angel”, “Isn’t She Lovely”, “Lithium”, “Sway”, “Baby Can I Hold You” bunlardan bazıları.

Dinleyicilerin beğenisiyle istikrarlı bir satış grafiğine sahip, uzun zoluklu bir derleme haline gelen “Lounge” serisinin, yedinci albümü “Lounge 2015” de 36 şarkıyı 3 CD’de bir araya getiriyor.
STOKTA YOK