ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
THE AMBIANCE
THE BEST LOUNGE & CHILLOUT ALBUM
50.00 TL
"The Ambiance" Yılın En İyi Lounge & Chillout Albümü

Artist Müzik tarafından yayınlanan ve 28 şarkının yer aldığı 2 CD’lik albümde, lounge ve akustik müziğin en iyi örnekleri bir araya getiriliyor. The Ambiance, müzikseverlerin olduğu kadar albümde yer alan birbirinden kaliteli şarkılarla da en şık mekanların vazgeçilmez albümlerinden biri olmaya hazırlanıyor.

Albümün açılışını, Enrico Macias’ın en sevilen eserlerinden “Adieu Mon Pays” ile Kanada’nın dikkat çeken isimlerinden Lynda Thalie yapıyor. Son günlerde “Öyle bir geçer zaman ki” dizisinde kullanılan “Üzüntüyü bırak yaşamaya bak” ile tekrar gündeme oturan “Que tempo tan feliz (Those were the days)” Candida yorumuyla albümün iddialı şarkılarından biri. İtalyan müziğin en ünlü seslerinden Patty Pravo “Pour en arriver la” ile albümün en dikkat çekici şarkılarından birine imza atıyor. Albümün diğer sürprizlerinden biri de uzun zamandır müzikseverlerin aradığı “Sentimientos” isimli eserin Tango Project düzenlemesiyle yer alması. Bridget Jones film müziği olarak ünlenen Rosey “Love” yepyeni lounge versiyonuyla yeniden dinleyicileri fethedeceğe benziyor. Son yıllarda Jazz’ın sivrilen yorumlarından Terez Montcalm, Elton John’un en meşhur şarkılarından “Sorry Seems to be the Hardest Word” ve Giada Valenti de “Caruso” ile albümde yer alıyor. 2007 yılında Litvanya’yı Eurovision’da temsil eden 4Fun “Love or Leave” isimli akustik şarkılarıyla önümüzdeki yılların vazgeçilmez balladlarından biri olmaya aday. Notre Dame De Paris müzikalinin ünlü eseri “Belle” enstrümantal yorumuyla albüme renk katarken, Latin müziğin en sevilen eserlerinden “Puerto Montt” Patricia Salas, “Quando Quando Quando” Giada Valenti ve “El Gordo Triste” ile Sandra Luna yorumlarıyla yer alıyor.

2 CD’de bir araya gelen 28 eşssiz kayıt ile The Ambiance önümüzdeki ayların en sevilen ve en çok dinlenen albümlerinden biri olacak…
STOKTA YOK