ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
THE AMBIANCE VOL.5
50.00 TL
Artist Müzik tarafından yayınlanan ve müzikseverlerin ilgisi doğrultusunda bir seri haline gelen ”The Ambiance” albümünün beşincisi de lounge ve chill out tarzının en kaliteli örneklerini bir araya getiriyor. 28 şarkının yer aldığı 2 CD’lik albüm, daha önceki ambiance albümlerinde olduğu gibi hem arşivlerin hem de en şık mekanların vazgeçilmez albümlerinden biri olma iddiasını devam ettiriyor.

Albümün açılışı, İtalyan müziğinin en sevilen şarkılardan biri olan ve Ricchi & Poveri’nin seslendirdiği “Cosa Sei” ile Lambada olarak tanıdığımız orijinal adı “Llorando Se Fue” olan 7’den 70’e herkes tarafından sevilen parçanın lounge versiyonu ile yapılıyor. Ayrıca “La Vie En Rose”, “Fly Me To The Moon”, “Charade” “Paroles Paroles” ve “Crazy in Love” gibi tüm zamanların en popüler şarkılarının lounge ve akustik versiyonları da “The Ambiance Vol.5” albümünde.

Gerek içeriği, gerekse ambalajı ile her zaman beğeni ve ilgi uyandıran “The Ambiance” serisi, bu albümle de en prestijli hediye alternatiflerinden biri olmaya devam ediyor…
STOKTA YOK