ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
THE AMBIANCE VOL.3
50.00 TL
Artist Müzik tarafından yayınlanan ve müzikseverlerin ilgisi doğrultusunda bir seri haline gelen ”The Ambiance” albümünün üçüncüsü de lounge ve akustik müziğin en iyi örneklerini bir araya getiriyor.

Müzikseverlerin dinledikçe keşfedecekleri 28 şarkının yer aldığı 2 CD’lik albüm, yine hem arşivlerin hem de en şık mekanların vazgeçilmez albümlerinden biri olma iddiasını devam ettiriyor.

Radyoların son günlerdeki favori şarkılarından “Desperately Trying” (Club Des Belugas), Coco (Parov Stelar), Lost and Found (Gabin) ve Real Love (Von Daler & Low Pressure) albümün dikkat çeken şarkıları arasında. Albümün açılışı, bir klasik haline gelen “Dance Me to the End of Love” ile yapılıyor ve iddia ediyoruz ki Perla Batalla yorumu Leonard Cohen klasiğine taptaze bir soluk getiriyor. Geçtiğimiz yaz, İstanbul Caz Festivali kapsamında ülkemizde de konser veren ve ilk albümüyle kısa sürede çok sevilen Caro Emerald, “The Other Woman” şarkısıyla albüme renk katıyor. “Je Ne Suis Qu’a Moi” ile en popüler mekanlarında sıkça dinlediğimiz Zofka ve “I See a Different You” ile Koop, albümün en sevilenlerinden olmaya aday. İtalyan Müziği’nin en karakteristik seslerinden Patty Pravo, albümde bir Dalida klasiği “Salma Ya Salama” ile yer alıyor. “The Ambiance 3” ile müzikseverlerin keşfedeceği Carolina Stefani, yarı İspanyolca yarı Yunanca seslendirdiği “Crayon” ile albümün sürprizlerinden…TV programlarından aşina olduğumuz “Memories” (Waldeck) ve Fransız şansonlarını anımsatan şarkılarıyla ülkemizde de hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine sahip olan Saint Privat grubu “Poisson Rouge” ile albümün favorileri arasında.

Gerek içeriği, gerekse ambalajı ile her zaman ilgi uyandıran “The Ambiance” serisi, bu albümle de en prestijli hediye alternatiflerinden biri olacağa benziyor…
STOKTA YOK