ALIŞVERİŞ
TOPLAM
0.00 TL
SATIN AL
0 ÜRÜN
SUNSET LOUNGE 2
25.00 TL
Artist Müzik tarafından yayınlanan ‘Sunset Lounge’ albümünün devamı olan ‘Sunset Lounge 2’ ilkinden farklı olarak daha çok şarkıyı 2 CD’lik albümde bir araya getiriyor.

Gün batımı keyfine yakışan tüm zamanların en sevilen 24 Latin ve yaz melodisi ‘chill-out’ ve ‘lounge’ versiyonlarıyla albümde yer alıyor.

"Gracias a la vida", "Siboney", "Jardin d’hiver", "Symphatique", "Historia de un amor", "Rayito de luna", "El talisman", "Chan chan", "El antifaz", "Amigo", "And I love him", "Solamente Una Vez", "Fragilidad, Soledad" gibi çok sevilen şarkıların latin, akustik ve lounge düzenlemeleri dinleyicilerle buluşuyor.

Albümün açılışını, Barbra Streisand’in ünlü "Woman in Love" şarkısının Fransızca versiyonu "Une femme Amoureuse" ile Kanada’nın sevilen seslerinden Lynda Thalie yapıyor. Latin Müziğinin yükselen yıldızı Amanda Martinez tüm zamanların en sevilen latin şarkılarından ‘Gracias a la vida’ ve Frida fiminde de kullanılan ‘Alcoba Azul’a getirdiği yorumla dikkatleri üzerine çekiyor. Son yıllarda ülkemizde de popüler olan Fransız kadın vokal In-Grid, Pink Martini’nin sevilen şarkılarından ‘Symphatique’e getirdiği yorum ile yer alıyor. Albümün en özel sürprizlerinden biri de ‘Manha de carnaval’ gibi çok sevilen bir şarkıya O Som de Jazz grubunun kattığı yorum.
STOKTA YOK